До Одеського порту зайшли турецькі військові кораблі, на які пускатимуть відвідувачів

Кораблі турецьких ВМС - фрегат TCG BARBAROS та ракетний катер TCG MARTI - пришвартувалися в Одеському порту

До Одеського порту зайшли турецькі війсь…

Турецькі військові кораблі завітали до Одеси вранці 6 березня, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Адміністрації Одеського морського порту.

Фрегат TCG BARBAROS пришвартувався до 16-го причалу морського вокзалу, а ракетний катер TCG MARTI - до яхтового плав-пірсу з лівого боку пасажирського комплексу (причал 18-а).

За інформацією Генерального Консульства Турецької Республіки в Одесі, візит здійснюється у рамках тактичних навчань "Блакитна Батьківщина - 2019". Перебування кораблів в Одеському порту планується з 6 по 8 березня.

Також у Генконсульстві повідомили, що 6 та 7 березня кораблі будуть відкриті для вільного відвідування. Так, у четвер, 6 березня, на борт кораблів можна потрапити з 14:00 до 17:00, а наступного дня - з 9:30 до 12:00, а потім з 14:00 до 17:00

Довідково.

Багатоцільовий фрегат TCG BARBAROS (F-244) - головний у серії з чотирьох кораблів цього класу ВМС Туреччини. Названий на честь Хайреддіна Барбаросси – видатного турецького флотоводця, який прославився у першій половині XVI століття. Командуючи піратським флотом він став правителем Алжира, а потім капудан-пашою (адміралом) Османської імперії.

Фрегат побудований у Німеччині, прийнятий у склад флоту в 1997 р. Дедвейт 3380 тон. Довжина 118 метрів. Озброєння ракети Harpoon, Sea Sparrow, 127-мм артилерійська установка, зенітно-артилерійський комплекс, два торпедних апарати та багатоцільовий вертоліт.

Основне озброєння TCG MARTI (P-341): ракети «Гарпун», а також артилерійська установка та зенітні засоби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook