Директору одеської "Вікторії", у якій сталася трагічна пожежа, не змогли подовжити запобіжний захід

Суд оголосив перерву на час розгляду клопотання сторони захисту

Сьогодні, 11 січня, у Приморському районому суді розглядається питання про продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під арештом директора дитячого табору "Вікторія" Петросу Саркісяну. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

За декілька хвилин від початку засідання адвокат Саркісяна подав клопотання про відвод судді Юрія Кушніренка. У зв'язку з цим суд оголосив перерву на час розгляду клопотання.

"Зараз автоматична система розподілить це клопотання на іншого суддю, який його розгляне, після чого засідання продовжиться", - пояснив Кушніренко.

Завтра закінчується термін утримання під вартою Петроса Саркісяна, якого звинувачують у службовій недбалості, що призвела до смерті трьох дітей під час пожежі в таборі "Вікторія".

Depo.Одеса писав, що прокуратура вимагає подовжити запобіжний захід у вигляді утримання під вартою Петросу Саркісяну через необхідність обзнайомлення учасниками процесу матеріалів по справі.

Нагадаємо, трагічна пожежа, у якій загинули три дівчинки у таброрі "Вікторія" сталася у минулому році у ніч з 15 на 16 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #суд