Пожежа в "Вікторії": Директорові табору вимагають подовжити арешт

Учасникам процесу необхідний час на ознайомлення з матеріалами справи

Прокуратура Одеської області направила до Приморського районного суду клопотанням про продовження строку тримання під вартою підозрюваного – директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу прокуратури регіону.

"Продовження термінів арешту обумовлюється необхідністю надання часу сторонам процесу на ознайомлення із матеріалами завершеного досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 270 КК України (порушення правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей), які складають 85 томів", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Після того, як учасники ознайомляться з матеріалами справи, обвинувальний акт буде направлений до суду для його розгляду по суті.

Також у прокуратурі повідомили, що триває розслідування у кримінальних провадженнях щодо службової недбалості посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування. У рамках вказаного провадження слідчими прокуратури повідомлено про підозру колишньому заступнику Одеського міського голови та посадовцю ГУ ДСНС в Одеській області.

Також триває досудове розслідування, у ході якого перевіряється інформація про службове підроблення під час будівництва і реконструкції дитячого табору та заволодіння коштами співробітників дитячого закладу.

Depo.Одеса писав, що суд повернув директора табору "Вікторія" Петроса Саркісяна за грати.

Нагадаємо, пожежа у дитячому таборі "Вікторія", під час якої загинули три дитини, сталася у минулому році у ніч з 15 на 16 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса