Де в Одесі найбрудніше повітря: В мерії назвали місця

Муніципальна екологічна пересувна лабораторія КП "Муніципальний центр екологічної безпеки" провела моніторинг атмосферного повітря

Моніторинг повітря проводився у період з 1 по 7 листопада у затверджених точках контролю, які розташовані на перетині транспортних магістралей міста, на кордонах санітарно-захисних зон потенційно-небезпечних об'єктів Одеси, у прибережній зоні, а також у парках і скверах, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу мерії.

Лабораторія перевіряла повітря за восьмима інгредієнтами забруднюючих речовин: діоксид азоту, оксид вуглецю, озон, аміак, пил, сірководень, діоксид сірки та суми вуглеводнів. "За результатами моніторингу, на перетині транспортних магістралей міста спостерігалося незначне перевищення гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі по оксиду вуглецю 1,14 (вул Паустовського/пр-т Добровольського) та сумі вуглеводнів 1,2-1,3 (Автовокзал, 2-а Застава)", – зазначили в мерії.

За результатами моніторингу якості повітря в Одесі, який провів Одеський державний екологічний університет (вул. Львівська, 15), станом на 7 листопада, індекс забруднення атмосфери становить: максимально разовий – 1,2; середньодобовий - 4,0. Стан атмосфери характеризується як слабо забруднений.

Нагадаємо, раніше мерія оприлюднила дані забруднення повітря в Одесі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"