В мерії розповіли, яким повітрям дихають одесити

Пресслужба Одеської міськради оприлюднила результати досліджень, які провели декілька організацій дощо якості повітря в Одесі

В мерії розповіли, яким повітрям дихають…

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на офіційне повідомлення, опубліковане на сайті одеської мерії.

За словами керівника департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Валентини Дацюк, останнім часом у соцмережах розповсюджується інформація про неякісний стан повітря в Україні. Вона спростувала цю інформацію та розповіла подробиці про якість повітря, яким дихають одесити.

За результатами моніторингу якості повітря Одеси, який провів Одеський державний екологічний університет, станом на на 18 жовтня індекс забруднення атмосфери становить: максимально разовий – 2,9; середньодобовий – 6,1. Стан атмосфери характеризується як слабо забруднений. Концентрації оксиду вуглецю, які б характеризувались як високі, на мережі моніторингу не зареєстровані.

За інформацією державної Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, розташованої в Києві, концентрації оксиду вуглецю в останні дні залишались у своїх звичних параметрах. 

В Одесі спостереження за станом атмосферного повітря також здійснюється стаціонарними постами Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів, сім з яких розташовані у найбільш забруднених районах міста (промислові зони і транспортні розв'язки), один – у курортній зоні (Французький бульвар) за наступними інгредієнтами: оксид вуглецю, формальдегід, пил, сажа, фторид водню, фенол, сірководню, діоксид азоту та ін.

Крім стаціонарних постів, моніторинг за станом атмосферного повітря здійснюється пересувною муніципальною лабораторією в затверджених точках контролю за восьма інгредієнтами - діоксиду азоту, оксиду вуглецю, озону, аміаку, пилу, сірководню, діоксиду сірки та сумі вуглеводнів.

Нагадаємо, раніше фахівці визначили, де в Одесі найбрудніше повітря.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"