ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Будівництво злітно-посадковї смуги в одеському аеропорту буде тривати і взимку (ФОТО)

"Автомагістраль-Південь" уже збудовало 2800 метрів нижніх шарів покриття нової ЗПС, а також влаштовало верхній шар покриття протяжністю 1150 метрів

Depo.
21 листопада 2018 16:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на інформацію компанії "Автомагістраль-Південь".

Через погодні умови були призупинені роботи із влаштування верхнього шару покриття, їх обіцяють поновити за сприятливого температурного режиму. На даний час триває герметизація швів стискання у верхньому шарі покриття, а також прокладання кабельної каналізації світлосигнального обладнання.

"У зв'язку зі стислими термінами будівництва аеродромного комплексу ці роботи, а також земляні роботи на льотних полях виконуватимуться і в зимовий, і у весняно-літній період, - говорить Сергій Гарбуз, начальник дільниці компанії "Автомагістраль-Південь". - Клімат Одеси помірний, люті морози бувають тільки декілька тижнів за сезон. Решту часу ми можемо присвятити земляним роботам, адже це - левова частка будівництва ЗПС".

Загальна висота конструктиву нової злітно-посадкової смуги становить 1,05 метрів. Він складається із кількох шарів. Перший – щебеневий шар стабілізації товщиною 20 см. Наступним шаром влаштовується піскоцемент (15 см) та "пісний" бетон (30 см) - конструктив основи, який використовувався при будівництві аналогічних злітно-посадкових смуг в Україні. Верхній шар покриття ЗПС влаштовується товщиною 40 см із "важкого" бетону.

Також у компанії зазначили, що у зимовий період на будівництві працюватимуть 150 працівників та близько 50 одиниць техніки.

По закінченню робіт нова злітно-посадкова смуга одеського аеропорту матиме 2800 м довжини і 60 м ширини. Коли все буде готове, одеський аеропорт зможе приймати повітряні судна типу Вoeing-757 і 767, а також інші літаки місткістю до 300 пасажирів.

Нагадаємо, Кабмін виділив 235 мільйонів для будівництва злітно-посадкової смуги в одеському аеропорту.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook