Біля одеського храму сталася бійка

Прихильники неіснуючого Київського патріархату намагаються захопити храм Різдва Христового на Пастера в Одесі 
 

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

24 червня під храмом почався мітинг прихильників Філарета, які вимагають Одеську єпархію ПЦУ звільнити приміщення, вважаючи, що майно храму належить так званому Київському патріархату. 


Приблизно 15 парафіян, підтримуючих скандального одеського священика Віталія Сеника, якого патріарх Філарет нещодавно призначив "настоятелем" храму, а також "адміністратором усіх парафій УПЦ КП в Одеській області", кричали "ганьба" єпископу Одеської єпархії ПЦУ Павлу і блокували вхід до єпархіальної установи. 

Під час конфлікту між активістом Тодором Пановським, який підтримує ПЦУ, та протестувальниками, сталася бійка. Також передати воду до заблокованої єпархії намагався речник Одеської єпархії отець Теодор, але йому це не вдалося. 

Відзначимо, що за конфліктом на Пастера, 5 спостерігали правоохоронці.

Нагадаємо, збори, на яких прийняли постанову відновити ліквідовану УПЦ КП і відмовилися приймати томос, проігнорували більшість архієреїв колишнього Київського патріархату, який на об'єднавчому соборі влився до ПЦУ. Одеська єпархія ПЦУ не підтримала так званий "собор". Нещодавний синод Помісної церкви України залишив Філарета у складі єпископату, але позбавив права керувати єпархією.

Раніше єпархія видала указ, який забороняє колишньому протоієрею храму Різдва Христового Віталію Сенику здійснювати священнослужіння за спроби захоплення кафедрального собору в Одесі. Відзначимо, що  відсторонення було пов'язано з підозрою протоієрея у фінансових махінаціях у храмі, а також у причетності до "Опозиційного блоку".

Нагадаємо, в Одесі заборонили служити скандальному священику за бунт у церкві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса