Філарет призначив забороненого у служінні священика "настоятелем" одеського храму

Почесний патріарх Філарет, який намагається відтворити неіснуючий Київський патріархат, призначив "настоятелем" храму Різдва Христового скандального одеського священика Віталія Сеника
 

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса

Справа в тому, що отець Віталій Сеник брав участь у "соборі" неіснуючої УПЦ КП у Києві, після чого Філарет видав указ, в якому йдеться, що "протоієрей Віталій Сеник є настоятелем храму Різдва Христового в Одесі у складі УПЦ КП".

 

Нагадаємо, збори, на яких прийняли постанову відновити ліквідовану УПЦ КП і відмовилися приймати томос, проігнорували більшість архієреїв колишнього Київського патріархату, який на об'єднавчому соборі влився до ПЦУ. Одеська єпархія ПЦУ не підтримала так званий "собор".

Раніше єпархія видала указ, який забороняє колишньому протоієрею храму Різдва Христового Віталію Сенику здійснювати священнослужіння за спроби захоплення кафедрального собору в Одесі. Відзначимо, що  відсторонення було пов'язано з підозрою протоієрея у фінансових махінаціях у храмі, а також у причетності до "Опозиційного блоку".

Нагадаємо, в Одесі заборонили служити скандальному священику за бунт у церкві.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса