Батьки дітей, що отруїлися у таборі на Одещині, розповіли, як бігали вночі за ліками

Батьки постраждалих дітей з табору "Медик-2" у смт Сергіївка Білгород-Дністровського району спростовують заяви Одеської ОДА та кажуть, що вночі їм довелося бігати зі списком по аптеках, бо в лікарні не було навіть спирту та вати

До редакції Depo.Одеса зателефонува батько однієї дитини, що отруїлася у дитячому таборі на Одещині.

Він спростував слова виконувачки обов’язків голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової про те, що у лікарні достатньо необхідних препаратів. За його словами, коли його дитину привезли до Білгород-Дністровської лікарні, йому та іншим батькам довелося шукати ліки за списком, складеним лікарями. "Вночі бігали в аптеку і все купували – крапельниці, ліки, пляшечки, фізрозчин. Навіть вату і спирт, щоб протирати (місце ін'єкцій, – Ред.)", – каже чоловік. Разом з тим, зауважив він, лікарі до хворих дітей поставилися з увагою і турботою. Також він зазначив, що це стосується щонайменше лікарні в Білгород-Дністровському, яка ситуація з ліками для дітей, відвезених у Шабо, він не знає.

За словами чоловіка, дітям стало зле ще близько 16:00 у четвер, 11 липня, проте "швидку" викликали тільки після 20 години, коли він прийшов до табору провідати дитину. Загалом до Білгород-Дністровської лікарні шпиталізували 32 дитини, але, як сказав чоловік, деяких під розписку батьки забрали додому.

Нагадаємо, у дитячому таборі на Одещині отруїлися 46 дітей. В ОДА стверджують, що діти забезпечені всіма ліками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса