З дитячого табору на Одещині шпиталізували 46 дітей з отруєнням

32 дитини перебуває у Білгород-Дністровській міській багатопрофільній лікарні, ще 14, з яких три контактних – в інфекційному відділенні центральної районної лікарні у селі Шабо

Фото: pixabay.com

Сьогодні вночі в ДП "Оздоровчо-спортивний табір "Медик-2" Державного університету медицини і фармації ім. Ніколая Тестеміцану" (м. Кишинів, Республіка Молдова), який знаходиться в смт Сергіївка Білрогод-Дністровського району Одеської області, масово отруїлись діти, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

У таборі перебуває 226 дітей віком від 7 до 14 років. З них госпіталізовано – 46. 

На території табору чергує бригада екстреної медичної допомоги. Медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт. "На даний час на території табору працюють представники Держпродспоживслужби Одеської області, ДУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України". Ситуацію безпосередньо координує директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Олена Теряєва. Вживаються всі необхідні заходи для з’ясування причини виникнення отруєння. Стан дітей легкої та середньої тяжкості. Діти отримують всю необхідну терапію. У лікарнях достатня кількість медичних препаратів для шокової, дезинтоксаційної терапій", - повідомляє виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

З метою встановлення причин та умов виникнення захворювань розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху з обстеженням табору та інспектуванням закладу щодо дотримання вимог у сфері безпечності харчових продуктів з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.

В ОДА зазначили, що за результатами службового розслідування будуть прийнятті найжорстокіші заходи. Здійснюється підготовка засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса