Які загрози приховують соціальні мережі та як користуватися ними безпечно

Віртуальне життя має бути безпечним

Які загрози приховують соціальні мережі…

Поринаючи у безкрайній океан соціальних мереж та віртуального спілкування, користувачі інтернету вкрай рідко замислюються про свою безпеку. Тим часом, простори інтернету приховують безліч загроз досить реального характеру.

Кореспонденти Depo.Одеса на своєму досвіді переконалися, що при користуванні соціальними мережами, більшість людей і гадки не має про необхідність забезпечення собі та своїм рідним елементарну конфіденційність.

Як саме користувач інтернету може наразити себе на небезпеку у соціальних мережах:

  1. Надаючи занадто відверту інформацію про своє місце проживання, навчання чи роботу. Слід пам’ятати, що насправді близькі люди знають цю інформацію без допомоги публічних сторінок у соціальній мережі. Тож, не дивлячись на те, що майже всі сайти закликають до повного заповнення інформаційних даних, не зовсім доцільно викладати свої контакти у широкий доступ.
  2. Місцезнаходження та намір. Збираючись від’їжджати у відпустку, не слід оголошувати про це всім своїм знайомим та не дуже близьким контактам у мережі. Окрім того, не слід викладати фото з відпустки, ще перебуваючи у ній. Так можна привабити до себе крадіїв, оголосивши, що ваше житло залишилося без догляду. Краще поділитися враженнями від подорожі вже повернувшись додому.
  3. Не слід викладати занадто відверті знімки з дітьми. Важливо пам’ятати, що простір інтернету відкритий для всіх. І напевно знати, хто знаходиться по той бік екрану жоден користувач соціальної мережі невзмозі.
  4. Краще утримуватися від радикальних висловів політичного та національного характеру. А думку свою висловлювати ввічливо та влучно. Слід пам’ятати, що все сказане можуть використати проти вас, а написане – тим паче.
  5. Діти у соціальних мережах мають бути особливо обережними. Краще, якщо вони не виставлятимуть свої власні фото, місцезнаходження, вподобання та відомості про батьків та рідних. На просторах інтернету дитинство минає дуже швидко, тож краще вберегти дитину від не завжди безпечних соціальних мереж. Слідкуйте за тим, з ким спілкується ваша дитина та звертайте увагу на всіх підозрілих осіб, які можуть наразити ваше дитя на небезпеку.

Кілька корисних порад щодо користування соціальними мережами

  1. Не наповнюйте свій профіль інформацією особистого характеру, попри заклики адміністрації сайтів. Цікаво, що чим більше такої інформації лишає людина, тим більше спаму та реклами вона отримує у майбутньому.
  2. Використовуйте складні паролі та не користуйтеся своїми акаунтами на чужому комп’ютері.
  3. Використовуйте безпечний спосіб входу на сайт соціальної мережі, заповнюючи форму адреси таким чином: не VK.COM, а HTTPS://vk.com.
  4. Правильно налаштуйте параметри безпеки на особистій сторінці, обмеживши доступ до інформації стороннім людям. Це легко зробити через меню «Мої налаштування» або «Конфіденційність».

 

Все новости Одессы читайте на Depo.Одесса

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme