Гурвіц і "Партія пенсіонерів": Кому й за що відмовила в реєстрації Одеська ТВК

Через "невідповідність вимогам виборчому кодексу" часто комісії відмовляють реєструвати кандидатів та цілі партії

Гурвіц і "Партія пенсіонерів": Кому й за…

Про це повідомляє Depo.Одеса.

Відмовили у реєстрації кандидатами в депутати представникам Одеської обласної організації "Української морської партії Сергія Ківалова". Тут помітили порушення гендерних вимог. Адже відповідно до виборчого кодексу, у кожній п'ятірці списку кандидатів повинно бути не менше двох представників кожної статі.  В одній з п'ятірок партії в списку йшли четверо представників чоловічої статі, й лише одна представниця жіночої.

Така ж сама причина відмови ТВК Одеській міській організації партії "Пенсіонерів України". У їхніх списках були численні порушення гендерних вимог, через що у реєстрації відмовили всім кандидатам.  Така ж доля спіткала Одеську обласну організацію партії "Блок Едуарда Гурвіца".

Відмовилась ТВК реєструвати також представника Одеської обласної організації партії "За права людини". Партія не подавала заяви про реєстрацію своїх представників кандидатами в депутати обласної чи міської ради. Проте вона хотіла зареєструвати свого представника Байжанова Альберта до територіальної виборчої комісії з правом дорадчого голосу. Таке право надається лише одному представнику партії, члени якої балотуються у депутати. 

Самовисуванця Труханова Богдана відмовились реєструвати кандидатом на посаду Одеського міського голови. В його автобіографії були вказані не всі відомості, а додзвонитись до нього, аби отримати потрібну інформацію, не вдалось – вказаний номер виявився недійсним. 

Не зареєстрували кандидатами в депутати міської ради представників регіональної організації політичної партії "Опозиційний блок" в Одеській області. Відповідно до виборчого кодексу, висування кандидатів повинне пройти на конференції чи з'їзді партії. Про місце проведення заходу партія зобов'язана повідомити у ТВК. "Опозиційний блок" заявив про проведення такого з'їзду, проте захід так і не відбувся. Через це всім кандидатам "Опозиційного блоку" відмовили у реєстрації, а грошову заставу повернули. 

Раніше ми повідомили, що декілька Труханових, Філімонових й Зеленських зареєстрували кандидатами в мери Одеси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"