Звинуваченого у державній зраді військовослужбовця з Одеси звільнили від відповідальності
Приморський районний суд визнав винним у підготовці державної зради військовослужбовця з Одеси вироком від 23 грудня
- Одеса
-
24 грудня 2020 17:32

Про це повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на пресслужбу Військової прокуратури.
За даними слідства, військовослужбовця з Одеси завербували представниками російських спецслужб в той час, як він перебував на тимчасово окупованій території АР Крим у сімейних справах. Правоохоронці вважають, що до підсудного застосовували шантаж та психологічний тиск. Таким чином він погодився збирати військову інформацію по інформацію щодо суспільно-політичної ситуації в південному регіоні України. Інформацію підсудний передавав російським спецслужбам.
Коли військовослужбовець намагався виконати отримані вказівки від спецслужб, його затримали українські правоохоронці. Тоді підсудний розповів всі деталі скоєного ним злочину.
Суд визнав його винним у готуванні до державної зради у формі шпигунства та надання представникам іноземної організації допомоги в проведенні підривної діяльності проти України. При цьому, врахувавши, що військовослужбовець сприяв слідству та надав важливу інформацію, яка використовується для подальшого документування злочинної діяльності ФСБ РФ проти України, суд звільнив його від кримінальної відповідальності.
Нагадаємо, раніше ми повідомили, що політв'язень Олександр Шумков повертається в Україну після утримання в російській колонії.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 11:31 Ракети різних типів та дрони: Вночі знову рашисти атакували Україну
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 21:53На Одещині прикрили одразу три ухилянтські схеми ФОТО
- 18:33На Одещині матір побила однорічного сина, бо малюк плакав: дитина померла
- 08:23Росіяни вдарили дронами по Одесі. Що відомо ФОТО
- 21:21 Президент України в Одесі зустрівся з Генсеком НАТО: Про що говорили і домовлялися
- 11:56Вибухотехніки знищили дві морські міни, які винесло до узбережжя на Одещині ФОТО Відео
- 09:01Вночі ворог вдарив по лікарні в Одесі: Поранено 7 людей ФОТО
- 15:39До "Тузлівських лиманів" прилетіли фламінго (ФОТО) ФОТО
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:57"УЗ" запустить до Великодня додатковий поїзд між Києвом та Одесою (ГРАФІК)
- 14:16 Правоохоронці затримали 13 паліїв, які діяли на замовлення російських спецслужб: серед них мати та 16-річний син ФОТО
- 15:35В Україні йде сніг, а в Карпатах покрив подекуди сягає 30 см (ФОТО,ВІДЕО) ФОТО Відео
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 21:01Пʼятеро осіб отримали підозри за постачання неякісного меду військовим
- 09:34 Повітряні сили збили 41 із 74 ворожих дронів: Наслідки атаки фіксують у трьох областях
- 12:55На Одещині викрили правоохоронця, що допомагав ухилянтам тікати до Придністров'я
- 09:31Росармія з шести напрямків запустила цієї ночі 111 дронів та одну ракету по Україні