Зупинку будівництва військового містечка в Одесі у Міноборони назвали диверсією

Окрім Одеси, забудовники вчасно не виконали свої зобов'язання по будівництву у Миколаєві та Бердичеві

Міноборони ініціює процедуру розірвання договорів з ТзОВ "РІСТ", що зірвав усі строки будівництва об'єктів для військових підрозділів в Одесі, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу міністрества оборони України.

"Закупівля будівельних робіт на військових об'єктах здійснюється Міністерством оборони у відповідності з чинним законодавством України у сфері публічних закупівель з використанням електронного майданчику "ProZorro". Проте деякі будівельні компанії, з якими за результатами конкурсних торгів укладаються договори підряду, виявляються неспроможними своєчасно та якісно виконати взяті на себе договірні зобов'язання", - повідомив під час брифінгу заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець

Офіцер навів приклад, що наприкінці грудня 2016 року за результатами проведених процедур закупівель, Міноборони було укладено договір з переможцем процедур — товариством з обмеженою відповідальністю "РІСТ" щодо будівництва об'єктів Міноборони для військових.

Полковник Чергінець розповів, що за умовами цих договорів та укладених додаткових угод до них компанія "РІСТ" взяла на себе зобов'язання завершити будівництво другого пускового комплексу, їдальні, котельні, КПП, об'єктів благоустрою та життєзабезпечення табірного містечка на полігоні Широкий лан восені 2018 року. Окрім цього, завершити реконструкцію приміщень лабораторного корпусу в Одесі на провулку Газовому під спеціально пристосовану казарму поліпшеного планування для проживання військових моряків — до 20 червня 2018 року, а також завершити капітальний ремонт будівлі казарми на території військового містечка у Миколаїві — до кінця вересня 2018 року.

"На цей час реконструкція будівлі лабораторного корпусу в Одесі триває, хоча повинна була бути завершена ще місяць тому. По інших об'єктах є значне відставання від графіків виконання робіт, що унеможливлює їх своєчасну здачу в експлуатацію відповідно до вищезазначених термінів", — додав Чергінець.

"Також було з'ясовано, що схожа ситуація відбувається з двома договорами, укладеними у відповідності до тендерних процедур між компанією "РІСТ" та Північним територіальним КЕУ щодо капітального ремонту кухні-їдальні 169 Навчального центру у смт Десна та щодо капремонту учбового корпусу 142 Навчального центру у Бердичіві, де також існує відставання від графіків виконання робіт, що унеможливлює своєчасне завершення робіт до кінця 2018 року", — розповів офіцер.

Дії компанії "РІСТ" в умовах збройної агресії РФ проти України розцінюється як ні що інше, як "диверсія".

У Міноборони докладатимуть максимальних зусиль для боротьби з забудовниками, які не виконують свої зобов'язання, з відповідним відшкодуванням за зриви строків будівельних робіт та інформуванням громадськості про такі випадки.

Нагадаємо, що у Міноборони судитимуться з будівельною компанією через невиконаний ремонт у казармах в Одесі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса