ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Знамениті одеські Потьомкінскі сходи та Дюк можуть змінити свого власника

Через суперечки багато інших будівель не реконструюються
Depo.
7 травня 2016 11:35
ФОТО: depo.ua
Знамениті одеські Потьомкінскі сходи та Дюк можуть змінити свого власника
Знамениті одеські Потьомкінскі сходи та Дюк можуть змінити свого власника

Одеська облрада має намір передати муніципалітету пам'ятники Дюку де Рішельє і Потьомкінські сходи, які знаходяться в переліку спірних об'єктів між містом і областю, пише Depo.Одеса з посиланням на "УСІ".

Про це в інтерв'ю повідомив голова Одеської облради Анатолій Урбанський.

За його словами, переговори між містом і областю з приводу переліку з більш ніж трьохсот спірних будинків в Одесі йдуть не просто.

"Наша позиція наступна: такі об'єкти як пам'ятник Дюку і Потьомкінські сходи потрібно передати місту, так як це культурне надбання міста. Скажу вам чесно, що були моменти, коли нам здавалося, що ми вже чітко прописали механізм передачі пам'яток архітектури в обласну та міську ради. Але зараз з'явилися сумніви у наших партнерів з міськради, і ми їх вирішуємо. Був момент, що здавалося, ми все вирішили. Але потім було зроблено кілька кроків назад", - зазначив він.

При цьому, на думку голови облради, важливо, що у обох сторін - і у міста, і у області - є бажання вирішити проблему.

Нагадаємо, питання про те, що багато будинків, де живуть одесити, знаходиться в спірній власнісності, було піднято кілька років тому. У підсумку через суперечки будівлі не реконструюються - через відсутність власника. Також в формально обласних будинках знаходяться багато управліннь і підприємств муніципалітету.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса