Зірки та селебріті знову похизувалися вбранням на червоній доріжці в Одесі

ОМКФ закінчився, нагороди знайшли своїх володарів, а знамениті та, навпаки, нікому не відомі гості кінофесту в черговий раз дали привід для пліток

За традицією, перед початком церемонії закриття Одеського міжнародного кінофестивалю до Оперного театру простелили червону доріжку, якою крокували гості ОМКФ. Цього разу, на відміну від відкриття, організатори кінофесту не стали давати поради гостям стосовно дрес-коду - напевне, зрозуміли, що до їхніх слів ніхто прислухатися не буде. Проте більшість гостей теж не стали шокувати своїм вбранням. Depo.Одеса підготувало фоторепортаж з найяскравішими образами гостей кінофесту, що пройшли по червоній доріжці.

На закритті кінофесту не було ані мера Геннадія Труханова, ані голови Одеської облради Анатолія Урбанського. Проте Максим Степанов, очільник Одеської ОДА, таки був гостем церемонії та пройшов до Оперного червоною доріжкою.

Звичайно, жоден такий захід не обходиться без головних гостей: президент Одеського кінофесту Вікторія Тігіпко цього разу обрала плаття зі шлейфом, як і на відкриття ОМКФ. Проте нове вбрання головної з кінофестивалю не викликало критики, як те, що вона вдягла минулої п'ятниці.

Найбільше обговорень завжди викликають саме жіночі наряди, чоловіки набагато рідше епатують оточуючих своїм виглядом. Так було і цього разу.

Жінки ж, можна сказати, змагалися за звання самої неповторної. Дійсно, вбрання багатьох з них було неповторним.

Відома британська акторка Жаклін Біссет, котра отримала під час церемонії закриття ОМКФ "Золотого Дюка", на церемонії відкриття не була присутня.

Жодна червона доріжка кінофесту не проходить без члена виконкому Одеської міськради, директорки Всесвітнього клубу одеситів Олени Павлової та головної з культури міста Тетяни Маркової.

Червоною доріжкою на церемонію закриття прокрокували Діва Монро та українська акторка Римма Зюбіна.

Дехто з гостей червоної доріжки зовсім не став "заморочуватися" з приводу вбрання та одягся так, як зручно йому.

Оскільки кінофестиваль міжнародний, то на ньому були пристуні гості з різних країн, а тому те, що для українців здається чимось незвичним, на батьківщині кіномитців є нормальним явищем та вважається нормальним одягом для червоної доріжки.

Ось ще невеличка добірка образів з червоної доріжки.

Фото: ОМКФ

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса