Жительку Одещини позбавили батьківських прав на чотирьох дітей

До суду звернувся батько дітей, який стверджував, що після розлучення його колишня дружина геть не дбала про дітей, крім того, вони залишилися жити саме з батьком

Жительку Одещини позбавили батьківських…
Фото илюстративне / pixabay.com

Кодимський районний суд позбавив батьківських прав на чотирьох дітей місцеву жительку, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу суду.

Крім того, жінка має щомісяця сплачувати на дітей аліменти у розмірі 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на кожну дитину щомісячно.

Позов до суду подав батько дітей. За його словами, після розлучення з дружиною їхні спільні діти 2010, 2012, 2014 та 2015 років народження, проживають разом з ним та перебувають на його утриманні. 

"Згідно з актом обстеження матеріально-побутових умов проживання, складеного комісією у складі сільського голови, малолітні діти проживають з батьком, батько приймає активну участь в житті дітей. Мати протягом тривалого часу дітей не відвідувала, участі у житті дітей не приймає, що також підтверджується довідкою  сільської ради, органом опіки та піклування надано висновок про доцільність позбавлення батьківських прав матері дітей", – розповіли у суді. 

Довідково: Сімейний кодекс України передбачає, що особа, позбавлена батьківських прав, втрачає особисті немайнові права щодо дитини та звільняється від обов’язків із її виховання; перестає бути законним представником дитини; втрачає право на утримання від дитини, право на пенсію та відшкодування шкоди в разі втрати годувальника, право на спадкування після дитини. Однак особа, позбавлена батьківських прав, зобов’язана й надалі сплачувати аліменти. Крім того, дитина залишається спадкоємцем навіть тих батьків, яких позбавили батьківських прав.

Нагадаємо, на Одещині жінку, що залишила двох дітей, позбавили батьківських прав.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook