Житель Одещини отримав три роки ув'язнення за антиукраїнські дописи у забороненій соцмережі

Роздільнянський районний суд визнав чоловіка винним у розповсюдженні матеріалів із закликами до зміни меж території та державного кордону України

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Роздільнянського районного суду.

У суді розповіли подробиці справи. Житель регіону на своїй сторінці у забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте" зробив публікацію,  "яка містить зображення карти України із відокремленням південної та південно-східної частини території України, зображеними у кольорах прапору Російської Федерації з державним гербом Російської Федерації, та розміщений безпосередньо під вказаним зображенням текст: "Хватит кормить Бандеру и Киев Юг и Восток - присоединяйся к России!"".

Роздільнянський райсуд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі без конфіскації майна. На підставі ст. 75 Кримінального кодексу України, суд постановив звільнити засудженного від відбування призначеного покарання, якщо він протягом двох років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки, передбачені пунктом першим, пунктом другим частини першої, частиною другою пунктом другим статті 76 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, інтернет-агітатор з Одещини отримав п'ять років в'язниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса