ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступниця Саакашвілі хоче керувати Одеською митницею завдяки "здоровому глузду"

Юлія Марушевська пройшла перший етап відбору на посаду начальника Одеської митниці і вважає, що для керівництва їй необхідний лише "здоровий глузд і елементарна порядність"
Depo.
12 жовтня 2015 09:05
ФОТО: depo.ua
Заступниця Саакашвілі хоче керувати Одеською митницею завдяки "здоровому глузду"
Заступниця Саакашвілі хоче керувати Одеською митницею завдяки "здоровому глузду"

Як передає Depo.Одеса про це віце-губернатор Одеської області Юлія Марушевська повідомила  в інтерв'ю на "Думська ТВ".

"Та позиція, на якій я зараз, вона набагато цікавіша і дає більше можливостей для реалізації тих проектів, які мені цікаві. Але ми зіткнулися з проблемою, що у нас немає грошей, щоб ремонтувати дороги, немає грошей, щоб робити ті проекти, які реально можуть впливати на соціальну сферу. Для того, щоб знайти можливості, нам потрібно зробити реформу в митниці. Я йду туди не для того, щоб керувати митницею, я йду для того, щоб зупинити корупцію і зробити певні кадрові зміни", - заявила Марушевська.

Заступниця Саакашвілі зазначила, що  вона йде на цю посаду не одна, а разом з нею йде "команда людей, які фактично зробили успішні реформи в митній службі та міжнародних експертів", які будуть діяти зі "здоровим глуздом і елементарною порядністю". Хто це буде конкретно, він не уточнила. Крім того, Марушевська не розказала і про те, що планує зробити на посту начальника у разі перемоги, обмежившись коментарем про створення нового митного терміналу. 

Конкретної відповіді Юлія Марушевська не надала і стосовно її іноземної освіти, заявивши, що публікації в ЗМІ з цього приводу - провокаційні. Також вона проігнорувала питання і про своє місце роботи до влаштування в ОДА.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.