ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступниця голови одеської митниці каже, що її дискредитують ОЗУ

Заступник начальника Одеської митниці Лариса Ареф'єва заявила, що всі інсинуації навколо її імені не мають під собою ніякого грунту, і є інформаційним тиском, який організували злочинні угруповування Одеси
Depo.
25 жовтня 2015 17:00
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві чиновника, пише Depo.Одесса.

Ареф'єва пояснила, що в момент обшуку її не було в офісі. "Робочий день закінчився. Я прямувала додому, коли мені повідомили про проведення обшуку. У мене не було заперечень. Однак бути присутньою я не могла, бо знаходилася в дорозі", - розповіла вона.

За її словами, у неї є відеозапис обшуку, який доводить, що у неї в кабінеті не було виявлено ніяких компрометуючих документів і грошей.
Чиновник додала, що інформація про те, що вона оголошена в розшук, також не відповідає дійсності.

"Відразу хочу спростувати всі чутки про мою, нібито, втечу, і надати докази того, що мене ніхто не розшукує. По-перше, відразу після публікації в ЗМІ я сама звернулася в прокуратуру і повідомила слідчого Олексія Бойко, якому доручено розслідувати цю справу, що як ніхто зацікавлена в розслідуванні цього інциденту ", - заявила Лариса Ареф'єва.

Чиновник також додала, що крім цього, за її наполяганням її адвокат звернувся в обласне управління МВС, і отримав офіційну відповідь, в якій зазначено, що судимостей вона не має і в розшуку не перебуває.

Заступниця голови одеської каже, що її дискредитують ОЗГ - фото 1

Ареф'єва вважає, що дана дискредитаційна кампанія була розгорнута одеськими ОЗУ через її принципову позицію щодо контрабанди та корупції на митниці.

"Я хочу звернути вашу увагу на те, що всі атаки активізувалися з новою силою якраз після того, як стало відомо, що керівником митниці стане Юлія Марушевська. Юлія відома як непримиренний борець з корупцією. Я повинна зазначити, що ми не знайомі, проте та позиція, яку вона постійно озвучує, мені дуже імпонує. Якби ми змогли об'єднати її непримиренність до контрабанди та хабарництва, сильну команду і підтримку за її спиною, а також мою принциповість, досвід і професіоналізм, ми змогли б перемогти ці угруповання. На жаль, ці люди також це розуміють. Тому ОЗУ пішли на беззаконня, щоб скомпрометувати мене, в першу чергу, перед моїм керівником, та й усієї новою командою, яка прийшла до Одеси ", - заявила Ареф'єва.

Більше новин Одеси та Одещини читайте на Depo.Одеса.