За час, витрачений одеситами у заторах, можна подивитися 162 серії "Гри пристолів"

Дослідження перевантаження міського трафіку перевіряли протягом 2019 року у 57 країнах 

За час, витрачений одеситами у заторах,…
Фото: odessa-life.od.ua

Нідерландська компанія, постачальник пристроїв для автомобільної та персональної GPS-навігаціїї TomTom, провела дослідження перевантаження дорожнього трафіку в 416 містах світу, на шести континентах. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на сайт компанії.

Перше місце займає місто Бенгалуру в Індії. Рівень скупчення автомобілів на дорогах сягає 71%. На другому місці з таким же результатом – місто Маніла в Філіппінах. Місто Богота в Колумбії займає третє місце з рівнем завантаженості дороги у 68%.

Одеса входить до 20 міст світу з великими заторами з результатом у 47% завантаженості трафіку і займає 18 місце, а Київ – 12.

Найменший трафік в Одесі торік був зафіксований у неділю, 28 квітня, а найбільше заторів спостерігалося у вівторок, 24 грудня. Також дослідники з'ясували, що найгірше добиратися додому в Одесі по вівторках до 19 години, а після цього кількість заторів зменшується. Також у вечірні години дорогами Одеси важче проїхати, ніж вранці. 

Крім того, під час дослідження з'ясувалося, що у ранкові часи у заторах одесити витрачають зайві 22 хвилини, а у вечірні – 25 хвилин. За рік у години пік водії проводять за кермом 184 години. За цей час можна було б зв'язати 46 шапок або вісім светрів, приготувати 5308 млинців або 8832 штуки печення, подивитися 105 футбольних або 92 баскетбольних матчів, чи переглянути 162 серії "Гри пристолів". Також за цей час можна було б посадити 184 дерева або зібрати 37 пазлів з 500 шматочків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"