З'явилися подробиці та кадри з подорожі бюста Жукова по Одесі
Нічну подію описав одеський активіст Сергій Стерненко
- Одеса
-
24 серпня 2017 18:32

В ніч з 23 на 24 серпня невідомі демонтували та розбили пам'ятник бюст маршалу СРСР Георгію Жукову. Як пише Depo.Одеса, активіст та колишній лідер одеської ланки "Правого сектору" Сергій Стерненко у своєму блозі описав, як все відбувалося, та опублікував кадри з місця події.
За словами активіста, невідомі повалили пам'ятник Жукову, а потім перевезли його до центру міста. "Товаріщь Жуков перемістився в центр міста та почав залазити на паркан Грецького моста", - написав він. Там бюст Жукова повісили на мотузці, а потім учасники своєрідної акції підпалили сині та жовті фаєри.
"Не витримав цього савєцький воєнначальник, і впав з горя. Разом з петлею на шиї", - йдеться у блозі активіста. Після цього невідомі розбили бюст кувалдою. За словами Стерненко, таким чином патріоти вирішили почати святкування Дня незалежності.
Стерненко додав, що потім бюст забрали поліцейські.
Нагадаємо, в поліції повідомили, що пам'ятний бюст маршалу Жукову демонтували невідомі та відвезли його на Деволанівський спуск. З цього приводу було розпочате кримінальне провадження.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:45 В Одесі затримали іноземця, який застрелив у Києві власника СТО ФОТО Відео
- 12:13В Одесі 13-річна агентка РФ разом з матір'ю вчинила ряд диверсій на замовлення ворога
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 08:36Внаслідок нічної атаки в Одесі загинув чоловік. Є руйнування
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:43В Одесі підірвали авто військового (ФОТО) ФОТО
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу