Як розважитися в Одесі на Купала і не тільки (АФІША)

У неділю, 7 липня, відзначається свято Івана Купала, з нагоди якого в Одесі та області відбудуться різноманітні заходи

Фото: pixabay.com

Дехто святкувати Івана Купала розпочне вже 6 червня. Про те, які події відбуватимуться у місті та області з нагоди свята, а також що ще крім святкових заходів можна буде відвідати, дізнавався Depo.Одеса.

6 липня, субота

Івана Купала разом із тваринами

На святковий захід до зоопарку прибудуть традиційні купальські персонажі - Мавка, Кікімора та Чорт, які підготували для дітей багато ігор, конкурсів та розваг. По закінченню святкової програми відбудуться показові годування екзотичних тварин.

Де: Одеський зоопарк, вул. Новощепний ряд, 25.

Коли: 11:00.

Вартість: дорослі – 70 грн, діти – 50 грн.

Івана Купала Fest

Гостям свята підготували купальську розважальну програму з традиційними обрядами, іграми та забавами.  Прикрашати захід буде фестиваль флористики. У рамках свята відбудуться безкоштовні майстер-класи з плетіння віночків.  Для найменших учасників святкування організатори підготували аквагрим. "Будемо разом водити хороводи, згадувати народні обряди та слухати виступи фольклорних гуртів", – йдеться в анонсі.

Де: с. Фонтанка, Riviera SHopping City.

Коли: 14:00-18:00.

Вартість: вхід вільний.

Живи активно!

Під час проведення фестивалю здорового та активного способу життя можна буде  отримати консультацію кардіолога, дієтолога, ортопеда, окуліста, сімейного лікаря, алерголога та інших фахівців. Кваліфіковані лікарі розкажуть, як вести здоровий спосіб життя і зберігати гарне самопочуття в будь-якому віці. У зоні "Вимірювання" можна буде визначити рівень артеріального тиску, цукру крові, гостроту зору, зробити електрокардіограму, пройти огляд родимок, перевірити щільність кісток і дізнатися, як знизити ризик переломів, попередити інфаркт, інсульт, цукровий діабет, визначити рівень професійного вигорання, пройти анонімне експрес-тестування на ВІЛ. Для юних учасників фестивалю підготовлена захоплююча розважальна програма, спортивні змагання та майстер-класи. Для батьків о 12:30 відбудеться лекція про імунітет і вакцинації з позицій доказової медицини. На майстер-класах і відкритих заняттях фестивалю досвідчені інструктори допоможуть кожному вибрати найбільш підходящий вид фізичного навантаження.

Де: Міський сад.

Коли: 12:00-17:00.

Вартість: вхід і всі заходи безкоштовні.

Матуся на мільйон

Герої нової гостросюжетної комедії "Матуся на мільйон" знають точно, як розпорядитися мільйоном, отриманим у спадок. Ось тільки що робити з матусею, яка поспішає в інший світ, але якось дуже повільно? Відповідь на це питання шукатимуть герої постанови. Фінал обіцяють непердбачуваний та смішний. У ролях: народна артистка України Ольга Равицька, заслужена артистка України Ірина Охотніченко, артисти Олексій Агопьян, Олена Головіна, Олесандр Самусенко. Автор п'єси – Тамара Каганович.

Де: Єврейский Культурный Центр "Beit Grand",  вул.Ніжинська, 77/79.

Коли: 19:00.

Вартість: 120-290 грн.

6-7 липня, субота та неділя

Великий дитячий день

Зелений театр на два дні стане майданчиком великого дитячого фестивалю. Тема фестиваю - Герої. На дітей та їхніх батьків чекають спортивні та театральні заходи, кінопоказ під відкритим небом, виставки, екскурсії, лекції для дорослих. 

Де: Зелений театр у парку Шевченка.

Коли: щодня з 11:00 до 21:00.

Вартість: діти та дорослі – 80 грн, діти до двух років – безкоштовно.

Середньовічний фестиваль

Два дні поспіль Аккерманську фортецю займуть лицарі. На глядачів чекають масові баталії справжніх чоловіків у металевих латах, лицарські турніри та багато інших заходів.

Де: Білгород-Дністровський, Аккерманська фортеця.

Коли: щодня з 15:00 до 20:00.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса