Воронцовський провулок відкрили після капітального ремонту
Капітальний ремонт Воронцовського провулку тривав з 15 липня
- Одеса
-
3 грудня 2019 09:29

Рух автотранспорта у Воронцовському провулку відновили після проведення капітального ремонта. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу Одеської міськради.
Під час ремонту у провулку повністю замінили всі інженерні мережі, що проходять під провулком: побутову та дощову каналізації, зовнішні мережі водопостачання та водовідведення, мережі газопроводу, енергопостачання, теплопостачання, зв'язку, зовнішнього освітлення, а також проклали кабельну каналізацію.
Проїжджу частину провулка вимостили гранітною бруківкою, тротуари – гранітною плиткою, на тротуарах також поклали тактильну плитку і обладнали пандуси для маломобільних груп населення.
Під час проведення робіт з демонтажу старого покриття на тротуарах знайшли прямокутні плити з темного пісковика. Імовірно, такі плити використовувалися в XIX столітті для мощення тротуарів у Воронцовському провулку. Для того, щоб продемонструвати одеситам і гостям нашого міста, який матеріал використовувався раніше для благоустрою міста, частина цих плит була покладена у вигляді демонстраційного майданчика біля будинку №6 у Воронцовському провулку.
Для обмеження паркування уздовж тротуарів встановили стовпчики.
Нагадаємо, в мерії обіцяли, що ремонт Воронцовського провулку завершать до грудня.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:11Favbet став титульним партнером хокейного клубу "Шторм-Одеса"
- 12:56В Одесі озброєний ножем чоловік напав на працівника ТЦК
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні