Вночі невідомі обікрали Одеський художній музей
Із робочого кабінету в музеї вкрали два ноутбука
- Одеса
-
2 серпня 2019 11:42
Крадіжка сталася у ніч проти п'ятниці, 2 серпня. Як повідомляє Depo.Одеса, про викрадення двох ноутбуків на своїй сторінці у Facebook написала заступниця директора Одеського художнього музею Олександра Ковальчук.
Щоб потрапити у приміщення адмінкорпусу, зловмисники зрізали ґрати. "У нас і так не вистачає комп'ютерів та ноутбуків для співробітників, тепер мінус два", – написала вона та додала, що добре, хоч не тронули експонати. На місце події викликали правоохоронців.
За словами Ковальчук, з моменту призначення на посаду директора Олександра Ройтбурда, робилися запити щодо охорони музею, проте все марно. У музеї працює лише один співробітник поліції охорони, який не може повністю забезпечити безпеку периметра у 3 000 квадратних метрів. "А чому так? Тому що у бюджеті області не знайшлося грошей на оплату другого співробітника Поліції охорони. Це при тому, що у нас прекрасні поліцейські, які роблять неможливе. Два місяці тому вони запобігли крадіжку. У березні запобігли крадіжку у дворі музею", – розповіла вона.
Ковальчук зазначила, що по периметру було замінено 10 камер відеоспостереження, проте цього замало, потрібно замінити ще стільки ж. "Музей обкопаний з двох сторін ремонтами дороги. Вулиці без освітлення. Поправте мене, якщо ці фактори не створюють додаткових позитивних умов для зловмисників", – каже вона.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:43В Одесі підірвали авто військового (ФОТО) ФОТО
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:50Надзвичайники ліквідували наслідки нічної атаки на Одещину (ФОТО) ФОТО
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія