Власник згорілого в Одесі нічного клубу вважає, що заклад підпалили
Юрій Ванник, власник літнього клубу TrueMan, що згорів на пляжі Дельфін, вважає, що його заклад спалили конкуренти
- Одеса
-
10 листопада 2021 11:03

Власник літнього клубу TrueMan, згорілого в Одесі вночі, звинуватив у підпалі конкурентів та пообіцяв відродити заклад. Клуб на пляжі "Дельфін" згорів в ніч з 9 на 10 листопада.
Про те, що, на його думку, у світі жорсткої конкуренції нічого не горить випадково, власник закладу Юрій Ванник написав на своїй сторінці у фейсбуці, повідомляє Depo.Одеса.
Власник клубу вважає, що заклад спалив "той, кому вигідно". Він зазначив, що принципово докладе всіх зусиль, щоб відновити і відродити заклад. "Подяка всім, хто співчуває, чекає і вірить у відродження. Тому, хто зловтішається і хейтить: Навіть найбільший собака мізерніший, ніж найменший караван. Той, хто вирішив нас спалити, не врахував головного – можна спалити дошки, але не суть", – написав Ванник.
Пожежа на літньому майданчику клубу "True Man Hot Boat" охопила 400 квадратних метрів, повідомили раніше в ГУ ДСНС. Раніше поліцейські розповіли, що інсценували напад на депутата з Херсонщини під Одесою.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:22На Одещині викрили спробу підкупу прикордонника (ФОТО) ФОТО
- 18:09Інклюзивний пляж в місті буде відкритий, якщо конфлікт не вирішиться, то ми допоможемо, - голова Одеської ОВА Кіпер
- 19:01Криптовалютне кредитування – що це і як працює? Актуально
- 09:32В прокуратурі показали наслідки атаки по Одещині та оприлюднили деталі ФОТО
- 08:14Одещина вночі зазнала дронової атаки. Є жертва
- 19:18На Куликовому полі в Одесі озброєний чоловік напав на копів ФОТО
- 18:44"Труханова скоро винесуть з мерії", - одеський бізнесмен Дегас про конфлікт навколо інклюзивного пляжу
- 15:10"Шахед" вночі зруйнував відділення "Нової пошти" в Одесі
- 09:56В прокуратурі показали наслідки нічної атаки в Одесі (ФОТО) ФОТО
- 08:44На Одещині ворог вдарив по залізничній інфраструктурі
- 08:19Масштабна атака по Одесі: Є загиблі й постраждалі
- 12:53Вивозила ухилянтів на власному авто: Судитимуть поліцейську з Одеси
- 11:46На Одещині бійці військової частини отримували бойові виплати під час того, як ремонтували командирові квартиру
- 23:22На Одещині жінка найняла кілера для вбивства брата
- 18:05 Частину працівників ТЦК мобілізують на фронт, - Генштаб
- 10:40Працівник ТЦК з Одещини за гроші змінював дані в системі "Оберіг", – ДБР
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 11:28 росіяни вночі запустили майже півтори сотні дронів: більшість знешкодила ППО
- 20:31Першу підземну школу відкрили на Одещині