Військовослужбовці 28-ї ОМБР здобули перемогу у змаганнях на першість Сухопутних військ ЗСУ

У чотирьох номінаціях – індивідуальній, тактичній, спортивній та спеціальній артилеристи випробовували себе на міць та професіоналізм

Військовослужбовці 28-ї ОМБР здобули пер…

Сьогодні, 9 жовтня, завершилися тижневі змагання на першість Сухопутних військ Збройних Сил України серед самохідних артилерійських батарей. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу 28-ї ОМБр.

За підсумками змагань, самохідно-артилерійська батарея 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу на чолі з командиром – капітаном Себастіаном Чокої здобула безапеляційну перемогу. "Ми завжди намагаємося тримати марку. Адже торік на конкурсних змаганнях на звання кращої артилерійської батареї Сухопутних військ колеги-артилеристи реактивного дивізіону посіли перше місце серед реактивних батарей. Ми маємо бути кращими. Ми і є кращими! Перш за все хочу подякувати усьому особовому складу, який брав участь у конкурсі на звання бути кращими у Сухопутних військах, за самовідданість на кожному нелегкому етапі змагань" – розповів пресцентру Оперативне командування "Південь" офіцер бригади Юрій Грачов.

Як додали у 26-й артилерійській бригаді ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, додатково під час проведення конкурсу були визначені кращі фахівці. Так, командир сабатр 28-ї ОМБР став кращим командиром батареї, кращим старшим офіцером на батареї став СОБ сабатр 1ОТБР; кращим командиром взводу управління – КВУ сабатр 28-ї ОМБр; кращою обслугою – 4-та обслуга сабатр 28-ї ОМБр; кращим обчислювачем став сабатр 28-ї ОМБр; кращим розвідником-далекомірником – сабатр 28-ї ОМБр; кращим командиром відділення розвідки – сабатр 17-ї ОТБр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook