ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Військовий госпіталь Одеси прийняв ще 30 поранених бійців з зони АТО

В Одеський військовий госпіталь доставлені ще близько 30 захисників України з різними захворюваннями та ті, що отримали вогнепальні та мінно-вибухові травми
Depo.
17 вересня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua
Військовий госпіталь Одеси прийняв ще 30 поранених бійців з зони АТО
Військовий госпіталь Одеси прийняв ще 30 поранених бійців з зони АТО

Персонал Військово-медичного клінічного центру Південного регіону продовжує надавати професійну допомогу військовослужбовцям - учасникам антитерористичної операції на сході країни, передає Depo.Одеса.

Днями в медичний заклад санітарним транспортом була доставлена ​​чергова група з близько трьох десятків воїнів, вісім з яких отримали в боях вогнепальні і мінно-вибухові травми, а інші потребують лікування різних захворювань, повідомляє прес-служба Міноборони.
 
Як повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника ВМКЦ Південного регіону, полковник медичної служби Юрій Сахно, стан поранених військовослужбовців після перельоту стабілізовано, поки всі вони проходять додаткове обстеження. Їх стан дозволяє давати позитивні прогнози щодо одужання.
 
Загалом нині на лікуванні в центрі знаходиться більше сотні захисників України. Близько 30 з них одужують після вогнепальних та вибухових поранень.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.