Відсутність опалення та телефонного зв'язку перешкоджає проведенню виборів на Одещині

Про це повідомила керівник відділу Одеської обласної організації "Комітету виборців України" Анастасія Матвієнко
Depo.
19 жовтня 2015 13:43
ФОТО: depo.ua
Відсутність опалення та телефонного зв
Відсутність опалення та телефонного зв'язку перешкоджає проведенню виборів на Одещині

Серйозною перешкодою для повноцінної роботи ДВК є і проблеми з матеріально-технічним забезпеченням, рівень якого на багатьох виборчих дільницях не відповідає нормативам, передбаченим чинним законодавством і відповідною Постановою ЦВК, пише Depo.Одеса з посиланням на "Избирком".

Про це в ході сьогоднішньої прес-конференції повідомила керівник аналітичного відділу Одеської обласної організації "Комітету виборців України" Анастасія Матвієнко.

Крім того, члени абсолютно всіх ДВК області скаржаться на відсутність опалення, у зв'язку з чим температура в приміщеннях для роботи ДВК не відповідає санітарним нормам.

Відсутність опалення в День виборів і при підрахунку голосів виборців може стати серйозною загрозою працездатності членів ДВК, а, отже, і якості виконання покладених на них обов'язків.

Для сільських ділянок актуальним залишається питання не тільки забезпечення телефонного зв'язку, але і можливості виходу на міжміський зв'язок. Тим не менш, у всіх районах області, які були охоплені спостереженням лише в одиничних випадках на сільських ділянках відкрита для користування можливість подзвонити в інше місто.

"Відсутність елементарної міжміського зв'язку може стати серйозною проблемою і перешкодою ефективній роботі комісій, тому що найчастіше компетентність членів ДВК залишає бажати кращого. Часто у комісій немає навіть тексту закону "Про місцеві вибори" тому, що в ДВК вирішили, що цим їх повинна забезпечити ЦВК", - відзначила Анастасія Матвієнко.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.