ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відсутність опалення та телефонного зв'язку перешкоджає проведенню виборів на Одещині

Про це повідомила керівник відділу Одеської обласної організації "Комітету виборців України" Анастасія Матвієнко
Depo.
19 жовтня 2015 13:43
ФОТО: depo.ua
Відсутність опалення та телефонного зв
Відсутність опалення та телефонного зв'язку перешкоджає проведенню виборів на Одещині

Серйозною перешкодою для повноцінної роботи ДВК є і проблеми з матеріально-технічним забезпеченням, рівень якого на багатьох виборчих дільницях не відповідає нормативам, передбаченим чинним законодавством і відповідною Постановою ЦВК, пише Depo.Одеса з посиланням на "Избирком".

Про це в ході сьогоднішньої прес-конференції повідомила керівник аналітичного відділу Одеської обласної організації "Комітету виборців України" Анастасія Матвієнко.

Крім того, члени абсолютно всіх ДВК області скаржаться на відсутність опалення, у зв'язку з чим температура в приміщеннях для роботи ДВК не відповідає санітарним нормам.

Відсутність опалення в День виборів і при підрахунку голосів виборців може стати серйозною загрозою працездатності членів ДВК, а, отже, і якості виконання покладених на них обов'язків.

Для сільських ділянок актуальним залишається питання не тільки забезпечення телефонного зв'язку, але і можливості виходу на міжміський зв'язок. Тим не менш, у всіх районах області, які були охоплені спостереженням лише в одиничних випадках на сільських ділянках відкрита для користування можливість подзвонити в інше місто.

"Відсутність елементарної міжміського зв'язку може стати серйозною проблемою і перешкодою ефективній роботі комісій, тому що найчастіше компетентність членів ДВК залишає бажати кращого. Часто у комісій немає навіть тексту закону "Про місцеві вибори" тому, що в ДВК вирішили, що цим їх повинна забезпечити ЦВК", - відзначила Анастасія Матвієнко.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.