ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вибух в Одесі - це прямий наказ Путіна, - Шкіряк

Вибух в Одесі є провокаційним сигналом для Володимира Путіна напередодні його виступу на Генеральній асамблеї в ООН
Depo.
27 вересня 2015 15:59
ФОТО: depo.ua
Вибух в Одесі - це прямий наказ Путіна, - Шкіряк
Вибух в Одесі - це прямий наказ Путіна, - Шкіряк

Радник міністра внутрішніх справ Зоран Шкіряк на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав, що вибух в Одесі є провокаційним сигналом для Володимира Путіна напередодні його виступу на Генеральній асамблеї в ООН, пише Depo.Одеса.

"Нинішній теракт в Одесі - прямий наказ Путіна. Деякі деталі по суті.
В тому, що цей злочин справа рук ФСБ Росіі, жодних сумнівів", - сказав Шкіряк.

Варто зазначити, що черговий терористичний акт російських спецслужб на територіі Украіни, був чітко спланованим заздалегідь. Його головна ціль - залякування і попередження.

Метою російських терористів не були передбачені людські жертви. Вони чітко відслідковували, щоб під час вибуху поруч нікого не було. Саме тому, було обрано відповідний час для дистанційного приведення в дію вибухового пристрою.

Також, варто зазначити, що ворог може діяти і руками, прикуплених ними, так званих "патріотичних формувань", для ще більшої дестабілізації внутрішньої ситуаціі в Украіні. НКВДшні методи впливу нікуди не ділися, вони працюють і сьогодні.

"Головний тіньовий заказник терактів 31 серпня під ВР і 27 вересня в Одесі - Кремль. Це провокаційний сигнал путіна перед його виступом на Генасамблеї ООН. Таким чином російський диктатор шантажує Украіну і весь цивілізований світ, мовляв, дивіться, ми все можемо і тіпа "не при делах". Зважаючи ще і на події в Сиріі, дії російського агресора цілком передбачувані і очевидні", - зазначив Шкіряк.

Наразі, в Одесі відбуваються контртерористичні заходи із залученням спецпідрозділів МВС, Нацгвардіі, СБУ. В дію введено план "Перехват".

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.