ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У порту Одеси виявили титанові пластини, які хотіли продати для "Л-ДНР"

У даний момент контейнери з пластинами все ще знаходяться в порту
Depo.
13 червня 2016 09:30
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "368.media", слідчі СБУ проводять розслідування, пов'язане з фінансування терористів зловмисниками з Одеської області. Відповідне визначення редакція  виявила в Єдиному судовому реєстрі.

У матеріалах кримінального провадження № 22016160000000038 зазначено, що з січня цього року до теперішнього часу на території промринку "7-й кілометр" створені "незаконні збройні формування", які фінансують тероризм (ч.1 ст.285-5 КК України).

За даними слідства, зловмисники організували доставку з-за кордону двох контейнерів з титановими злитками (пластинами), які знаходяться на території ДП "Одеський морський торговельний порт".

Нібито "терористи", використовуючи корупційні зв'язки з правоохоронцями, планують вивезти вантаж для продажу на промринку. Отримані кошти вони використовують для фінансування "ЛНР і ДНР". В даний момент контейнери все ще знаходяться в порту.

Приморський райсуд дозволив слідчим отримати доступ до контейнерів і всієї пов'язаної з ними документації. Відзначимо, що титанові пластини можна використовувати в якості захисту від стрілецької зброї.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса