В окрузі, де збирається балотуватися Ківалов, знайшли зв'язки між нардепом та членами комісії

В ОВК №135 (Приморський район Одеси) з 18 членів комісії щонайменше п'ятеро в тій чи іншій мірі пов'язані з чинним народним депутатом і потенційним кандидатом на цьому окрузі Сергієм Ківаловим

В окрузі, де збирається балотуватися Ків…

Експерти Громадянської мережі ОПОРА проаналізували склад всіх окружних виборчих комісій Одеської області, і виявили певну "аномалію" в одномандатному виборчому окрузі №135, повідомляє Depo.Одеса.

Головою ОВК є Костянтин Громовенко, якого подала партія "Відродження". При цьому він також є директором Інституту права, економіки Міжнародного гуманітарного університету. А, згідно з даними Єдиного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ще й одним з його засновників з компанією "Голден Гейт Бай Лімітед". Ця ж компанія є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Газета "Слово" і ТОВ "Телерадіокомпанія Одеської національної юридичної академії "Академія". У свою чергу, президентом Одеської юракадемії та Міжнародного гумантітарного університету є Сергій Ківалов.

 

Секретарем ОВК став Євген Хижняк від Радикальної партії Олега Ляшка, проте він теж пов'язаний з Ківаловим, бо працює деканом факультету адвокатури НУ ОНЮА.

Членами ОВК також працюють ректор Міжнародного гуманітарного університету Юрій Полянський (суб'єкт подання - політична партія "Солідарність жінок України"), доцент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права НУ ОНЮА Андрій Березовський (суб'єкт подання - політична партія "Громадянська позиція") і Володимир Сивак, помічник депутата Одеської міської ради від Української морської партії Сергія Ківалова - Володимир Корнієнко (суб'єкт подання - Радикальна партія Олега Ляшка).

В ОПОРІ відзначили, що в інших ОВК таких очевидних зв'язків між кандидатами або ймовірними кандидатами на окрузі і членами комісій поки не виявили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"