В одеському аеропорту завершується будівництво руліжної доріжки

Закінчується черговий етап проєкту будівництва злітно-посадкової смуги в Міжнародному аеропорту "Одеса"

В одеському аеропорту завершується будів…

"Автомагістраль-Південь" завершує будівництво руліжної доріжки (РД-А5) у Міжнародному аеропорту "Одеса". Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на інформацію підрядника.

Руліжна доріжка має з'єднати нову цементобетонну злітно-посадкову смугу з діючою штучною злітно-посадковою смугою та іншою інфраструктурою летовища. "Її площа становить майже 13 тис. кв. м і має такий же конструктив, що й нова злітно-посадкова смуга. А це конструкція з загальною товщиною покриттів 1,05 м. Основа складається з шару стабілізації: георешітки, щебеневого шару (10 см), шару з щебенево-піщаної суміші (10 см), піскоцементу (15 см) та шару "пісного" бетону (30 см). Верхній шар покриття руліжної доріжки влаштований із "важкого" бетону товщиною 40 см", – розповіли на підприємстві.

Крім того, як зазначили в "Автомагістраль-Південь", щоб робочі підприємства могли виконувати роботи у місцях примикання, з вересня 2019 року аеропорт працював у режимі прийому літаків з укороченою на 450 м робочою довжиною посадкової смуги, проте, стверджують будівельники, це ніяким чином не вплинуло на роботу аеропорту.

У ділянці примикання робочі влаштовують пандус з асфальтобетону площею майже 9 тис. кв. м, який забезпечує плавний перехід із покриття руліжної дорожки до штучної злітно-посадкової смуги. "На цій площі ми відфрезерували старе покриття. Далі влаштовуємо два шари крупнозернистого асфальтобетону по 11 см кожен, шар армуючої геосинтетичної сітки та шар дрібнозернистого асфальтобетону товщиною 5 см", – кажуть в "Автомагістраль-Південь" та обіцяють усі ці роботи завершити у першій декаді листопада.

Нагадаємо, злітно-посадкову смугу обіцяли повністю відлити до кінця року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"