В Одеському аеропорту завершили влаштування верхнього шару на основній частині "злітки"

Загалом будівельники влаштували 40-сантиметровий шар цементобетону на 130 тис. кв. м

Фото: "Автомагістраль-Південь"

"Автомагістраль-Південь" завершила влаштування верхнього шару цементобетоного покриття на основній частині штучної злітно-посадкової смуги у міжнародному аеропорті "Одеса", повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу компанії.

Довжина самої злітно-посадкової смуги – 2 км 800 м, а з урахуванням укріплених торців її довжина складає 2 км 900. 

До кінця будівельники компанії планують розпочати влаштування покриття на узбіччях ЗПС. "Кожне з узбіч планується завширшки 7,5 метрів і буде виконано із 26-сантиметрового цементобетону", – повідомили в "Автомагістраль-Південь" На даний час фахівці компанії переформатовують бетоноукладач Gomaco для нового виду роботи та готують основу для узбіч з піскоцементу. На злітному полі тривають земляні роботи, зокрема, відновлення рослинного шару ґрунту. 

Як тільки "Автомагістраль-Південь" отримає дозвіл від Служби авіаційної безпеки, фахівці почнуть влаштування верхнього шару ЦБС на рульових доріжках.  Зараз в аеропорту працює 125 співробітників "Автомагістралі-Південь" та задіяно понад 40 одиниць спецтехніки. 

У компанії зазначили, що нова смуга буде оснащена системою інструментальної посадки, яка буде сертифікована по III-A категорії ІКАО. "Це дозволить літакам здійснювати посадку в Одесі при поганій видимості. Зараз Одеський аеродром сертифікований для здійснення посадки по I категорії ІКАО. Категорію III-A має тільки одна смуга в аеропорту Бориспіль", – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, будівництво одеської "злітки" обіцяли завершити до кінця 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook