В Одеській мерії змінюють умови афери з купівлею будівель "Краяну" під Євромерію

Рік тому Одеська міська рада ухвалила рішення про поківлю будівлі колишнього заводу Краян для створення "Європейської мері" за 185 мільйонів гривень

Без публікації та обговорення в одеському муніціпалітеті змінюють умови продажу будівель на Косовській, 2-д заводу "Краян". Як передає Depo.Одеса про це у Facebook написала депутат Ганна Позднякова.

Вона нагадала, що рік тому Одеська міська рада ухвалила рішення про поківлю будівлі колишнього заводу Краян для створення "Європейської мері" за 185 мільйонів гривень.

Читайте також: "Агент НАБУ" розповів, що срава дупутата Одеської облради Бабенка готова до суду

"З того часу відбулося багато подій: арешт рахунків продавця, зміна складу засновників, відкриті кримінальні провадження, гучні заяви у врученні підозри тощо. І ось через рік, раптово, департамент комунальної власності ініціює внесення змін до договору. Зверніть увагу на дату, 9 січня, перший робочий день після свят", - пише Позднякова.

Зміст угоди наразі нікому не відомий, а також як муніціпалітет збираєтиься внести зміни у вже закінчений правочин.

Нагадаємо, що нещодавно була оголошена підозра депутату облради Олегу Бабенко саме за цією справою про продаж адмінбудівлі "Краяну" за завищеною ціною, але потім сам депутат спроствував цю інформацію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса