Депутат Одеської облради Бабенко спростував оголошення йому підозри у хабарі

Про підозру депутату підозри повідомили у НАБУ та ГПУ

За інформацією ЗМІ, у повідомленні Національного антикорупційного бюро та Генпрокуратури про підозру у хабарі було оголошено депутатові Одеської обласної ради Одегу Бабенко. Як повідомляє Depo.Одеса, сам депутат на своїй сторінці у Facebook спростував те, що йому було оголошено підозру.

"Інформація, яка з'явилася в деяких ЗМІ з подачі НАБУ про те, що я нібито причетний до пропозиції хабара 500 тис. доларів за вирішення якихось питань пов'язаних з "Краяном" є вигадкою, провокацією. Це ні що інше, як мильна бульбашка, яка не має під собою реальних підстав", - написав він.

Бабенко категорично відкинув всі звинувачення на його адресу і вимагає від НАБУ, "якщо у них є честь і совість", оприлюднити будь-які докази проти нього або вибачитися.

"Також не відповідає дійсності інформація про те, що мені повідомили про підозру. Про все, що відбувається я дізнався зі ЗМІ. "Підозру" мені ніхто не вручав", - зазначив він.

Він пообіцяв, що найближчим часом повернеться до Києва і сам прийде до НАБУ, щоб отримати "пояснення щодо поширеної брехні". Також він заявив, що відповість на всі запитання працівників бюро. У разі необхідності Бабенко готовий відстоювати свою правоту у судовому порядку.

"Окремо хочу заявити, що інформація про те, що я є вигодонабувачем від комерційних угод, згадуваних в повідомленнях правоохоронних органів є брехнею! Сподіваюся, у авторів цієї провокації вистачить честі і совісті вибачитися за брехню яку вони поширюють", - резюмував Бабенко.

Зазначимо, що у повідомленнях прес-служб НАБУ та Генпрокуратури про оголошення підозри депутатові Одеської облради ніякі прізвища не називалися. Інформація про те, що йдеться саме про Олега Бабенка, з'явилася у ЗМІ. Так, видання "Укрінформ" звернулося до начальника Департаменту з розслідування у сфері економіки Генпрокуратури Володимира Гуцуляка, який на питання, чи дійсно підозру оголошено Бабенку заявив: "Я цього не спростовую".

У Генпрокуратурі зазначили, що вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення місцезнаходження підозрюваних, проводяться обшуки за місцем реєстрації та можливого місцеперебування підозрюваних, з метою вручення їм клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, оскільки останні ухиляються від слідства.

"У разі не встановлення місцезнаходження підозрюваних та неявки до слідчого Генеральної прокуратури України, останніх буде оголошено у державний та міжнародний розшук", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що депутатові Одеської облради та його поплічнику оголошено підозру у дачі хабара детективу НАБУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса