В Одесі з початку року виявили понад 400 ВІЛ-інфікованих
З початку року в Одесі за результатами обстежень виявили 431 людину, яка має ВІЛ
- Одеса
-
15 жовтня 2019 10:50

За дев'ять місяців поточного року в міських медустановах Одеси на ВІЛ обстежили майже 22,8 тисяч людей, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на департамент охорони здоров'я одеської мерії.
З 431 пацієнта, у якого був виявлений ВІЛ, 87% взяли на диспансерний облік, стільки ж отримують антиретровірусну терапію в міському Центрі профілактики і боротьби з ВІЛ/СНІДом.
Обстеження на ВІЛ можна пройти безкоштовно в усіх Центрах первинної медико-санітарної допомоги пацієнти при відвідуванні сімейного лікаря. Тривалість тестування – 10-15 хвилин. Медики зазначають, що конфіденційність ВІЛ-позитивного статусу пацієнта гарантується.
Безкоштовне обстеження на ВІЛ також проводиться у всіх міських лікарнях, консультативно-діагностичних центрах, пологових будинках та жіночих консультаціях Одеси. Тест-смужки для закуплені за рахунок коштів муніципального бюджету.
Нагадаємо, у вересні в Одесі відкрили амбулаторію для надання допомоги ВІЛ-інфікованим.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:33На Одещині чоловік кинув гранату у двір сусідки
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:50Надзвичайники ліквідували наслідки нічної атаки на Одещину (ФОТО) ФОТО
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 16:53Кращі альтернативи онлайн кредитам: що робити, якщо не хочеться брати позику? Актуально