В Одесі відкрилося почесне консульство Норвегії - перше в Україні

Почесним консулом Норвегії в Одесі став бізнесмен Олег Фомічов, котрий подякував за надану йому честь та зазначив, що докладе всіх зусиль для розвитку плідної співпраці між Україною та Королівством Норвегії в усіх сферах діяльності

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Одеську ОДА.

Відкриття відбулося на Мечникова, 2/1 за участі надзвичайного і повноважного посла Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестада. З привітаннями на відкриття завітав заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

"Нам надзвичайно приємно, що саме в Одесі відкривається почесне консульство Королівства Норвегія. Це відкриття нових кордонів і нових вимірів нашої співпраці з Норвегією. Я також висловлюю щиру вдячність за ваше бажання працювати у напрямку розширення двостороннього співробітництва між нашими країнами", – наголосив Свічинський.

Він також висловив сподівання, що співпраця виявиться плідною і результативною, особливо що стосується розвитку економічних відносин між компаніями з Норвегії та Одеського регіону.

"Це перше почесне консульство нашої країни в Україні, - зазначив норвезький посол. - Дуже приємно бачити, що його розмістили у такому сучасному приміщенні. Головними завданнями Олега Фомічова на цій посаді стане захист і допомога норвезьким громадянам, які проживають або відвідують Україну, а також розвиток дружби між нашими країнами".

За словами Олега Фомічова, юрисдикція консульства поширюється на три області - Одеську, Миколаївську та Херсонську.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса