В Одесі створили експертну раду з інфекціоністів та анестезіологів для боротьби з коронавірусом
Експертна рада розроблятиме рекомендації щодо боротьби з коронавірусом, а також займатися стратегічним плануванням
- Одеса
-
2 квітня 2020 11:47

У середу, 1 квітня, відбулося перше засідання Експертної ради з питань зниження ризику інфікування і попередження поширення COVID-19. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради.
До складу ради увійшла головна спеціалістка відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Одеського міського управління Ольга Барановська, директор КНП "Міська клінічна інфекційна лікарня" та заслужений лікар України Світлана Лаврюкова, головний позаштатний спеціаліст з анестезіології та реанімації Олександр Петелкакі, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб Одеського державного мед університету Юрій Харченко та завідуюча кафедрою інфекційних хвороб Одеського державного медичного університету Тетяна Чабан. На засіданні також був і сам мер Одеси Геннадій Труханов та директор департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Олена Якименко.
"Експертна рада з позиції наявного досвіду і знань зможе запропонувати максимально вірне рішення, що значно підвищить ефективність нашої роботи в боротьбі з поширенням і лікуванням коронавируса", – зазначив Геннадій Труханов.
На засіданні члени ради обговорили поточну ситуацію, створення кадрового медичного резерву, а також питання, пов'язані з лікуванням важких випадків коронавірусної інфекції, зокрема протоколу лікування і обслуговування апаратів штучної вентиляції легенів.
Присутні відзначили, що на даний момент в Одесі є необхідні витратні матеріали та фахівці, які зможуть проводити ШВЛ-лікування на наявних апаратах. У разі закупівлі нових апаратів необхідно передбачити питання підготовки відповідних фахівців.
Також на Одещині на даний момент існує нестача молодшого медичного персоналу. У зв'язку з цим, рада вирішила направити звернення до профільних установ вищої освіти про складання списку студентів, які готові та бажають працювати в міських медустановах, які проводять прийом хворих з підозрою на коронавірус і лікування пацієнтів з COVID-19.
Також Експертна рада братиме участь у засіданнях Комісії ТЕБ та НС, робота якої перекладається в онлайн-режим, тобто передбачає дистанційне участь в засіданні.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:50Надзвичайники ліквідували наслідки нічної атаки на Одещину (ФОТО) ФОТО
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 16:53Кращі альтернативи онлайн кредитам: що робити, якщо не хочеться брати позику? Актуально
- 08:05Російські дрони атакували Одесу: спалахнули пожежі, пошкоджено вокзал
- 19:33Вбивство 7-річної дівчинки в Одесі: Поліціянти затримали підозрюваного
- 09:20"УЗ" попередила про зміни в русі потягів на Одещині та Львівщині
- 20:53Заробляли на смертях: В Одесі посадовці з підприємцями привласнили гроші виділені на поховання військових ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"