ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі соціальний проект "Місто скульптур" вже наполовину реалізований (ФОТО)

Рада з питань міського дизайну визначила місця розміщення відібраних об'єктів

Depo.
5 січня 2018 09:49
ФОТО: depo.ua

У 2017 році, вперше, в рамках програми "Громадський бюджет" одеситам було запропоновано розробити і запропонувати для реалізації в Одесі соціально-спрямовані, корисні для міста ініціативи, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Департаменту культури і туризму Одеської міськради

Одним з проектів, що перемогли, за який городяни на он-лайн платформі "Соціально-активний громадянин" проголосували великою кількістю голосів, став проект "Місто скульптур".

Проект "Місто скульптур" передбачав створення і установку в Одесі в суспільно-доступних місцях ряду оригінальних скульптурних композицій, інсталяцій, арт-об'єктів, покликаних прикрасити наше місто, послужити розвитку самобутньої одеської легенди, додаткової туристичної привабливості міста, дати можливість кращим одеським скульпторам реалізувати свої творчі ідеї.

Рада з питань міського дизайну відібрав роботи 11 скульпторів. Протягом вересня-листопада відбулися 4 засідання Ради. Роботи скульпторів були представлені послідовно у вигляді ескізних проектів, потім в пластиці.

Також Рада з питань міського дизайну визначила місця розміщення відібраних об'єктів.

На даний момент багато арт-об'єктів вже встановлені.

Так, на даху дитячої хореографічної школи на вул. Жуковського, 47 встановлена ​​інсталяція-кватерніон "Балерина", скульптора Андрія Реви.

На Військовому спуску встановлені "Коти-сфінкси", скульптора Віктора Тиблевича.


На дитячому майданчику на "Ланжероні" встановлені арт-обмежувачі: 4 "Машинки" і пара "Кедів", призначені обмежити заїзд автомобілів на зелену зону. Автори цих скульптур - Анастасія Кириліна і Всеволод Макавой.


Також на зеленій зоні біля пляжу Ланжерон встановлено скульптурну композицію "Кот-ліхтар", автора скульптор Клима Степанова.

У дворі Одеського муніципального музею особистих колекцій ім. А.В. Блещунова на вул. Польській, 19 встановлена ​​інсталяція "Тюлечка", автори - скульптор Аркадій Маршак, архітектор Сергій Єньків.

Виготовлені, але поки не встановлені залишаються ще такі скульптури: "Одеська бабуся" Наталії Дверницької, "Равлики" Владислава Булгакова, "Забута іграшка" Олега Новаєва, "Лавка-книга" Володимира Онищенка, "Мрійник" Серафими Чаркіної і "кішки" Тетяни Штикало.

Скульптури в даний час передані на відповідальне зберігання і будуть незабаром встановлені.

Нагадаємо, що одеський зоопарк випустив календар за мотивами голлівудських кіношедеврів.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса