Одеський зоопарк випустив календар за мотивами голлівудських кіношедеврів (ФОТО, ВІДЕО)

Працівники зоопарку предстали в незвичних образах

Подарунковий календар на 2018 рік випустили в Одеському зоопарку. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу зоопарку.

Кожен місяць 2017 року – це кадр якогось відомого голлівудського фільму, а працівники зоопарку, які взяли участь у фото сесії, перетворилися у героїв кіношедеврів. Героями календаря стали також тварини, які мешкають у зоопарку.

Так, на січневій сторінці іхтіолог сектору "Акватераріум" Олександр Скібицький постанув в образі Індіани Джонса. Поруч з ним сидить американський бульдог Деріл.

Сторінку з календарем лютого прикрасила завідуюча відділом інформації Ганна Белякова разом з кицькою Пушею. На іншому листу календаря вона сфотографувалася разом з чорним лебедем Малишкою. .

Керівник зоопарку Ігор Бєляков, відомий своєю пристрастю до перевтілень, цього разу постав в образі Термінатора, а на його плечах тихенько причаївся тонкохвостий повзаючий полоз Джо. Також він разом з Юлією Кононюк, робітницею, яка доглядає за птахами, знявся для ілюстрації кадру з фільму "Кримінальне чтиво".

Геннадій Козаков, що доглядає за хижими тваринами, став героєм "Маски", разом з ним на календарі – бентамка Боря.

А робітник сектору "Акватераріум" Тарас Козир став Ейс Вентурою, на руці якого сидить какаду Елеонора.

Капелюх героя "Приборкання норовливого" надягнув на себе завідуючий сектором копитних Микола Клюєв, а за тим, як він танцює у діжці, спостерігала свиня породи міні-Піга Бергштрессер Кнірт Нюша.

Завідуюча сектором роботи з юнатами Олеся Главацька стала Ларою Крофт, а на її плечі дивиться з календаря бородата агама Гаммі.

Героями фільму "Леон-кілер" стали організатор екскурсій Оксана Фунтова, Олександр Скібицький, який вже фотографувався в образі Індіани Джонса, та європейська лисиця Фокс. Ще один образ Оксани – головний герой фільму-жахів "Воно". Цього разу працівниця зоопарку сфотографувалася разом з декоративним щуром Містером Джинглом.

На останньому листу календаря знялися завідуючий сектором "Акватераріум" Олег Аблов, завідуюча науковим відділом Ольга Павлова та камерунська коза Луна. Вони постали в образах героїв фільму "Сімейка Адамсів".

Також було опубліковане відео фотосесії, яку проводили працівники зоопарку.

Нагадаємо, раніше курсанти-"нахімовці" знялися в гламурній фотосесії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса