ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі шахраї продовжують модернізовувати свої схеми

На одному з ринків Одеси жінку-продавця пограбували шахраї, видумавши дуже хитру схему
Depo.
26 травня 2016 10:08
ФОТО: depo.ua
В Одесі шахраї продовжують модернізовувати свої схеми
В Одесі шахраї продовжують модернізовувати свої схеми

Співробітниця поліції Зоя Красовська на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповіла про випадок шахрайства, який з'явився в Одесі, пише Depo.Одеса.

На одному з ринків Одеси біля жінки-продавця на ринку крутився молодий чоловік, і робив вигляд, що щось шукає. На запитання продавця що він шукає, він сказав що загубив техпаспорт на авто.

В Одесі шахраї продовжують модернізовувати свої схеми - фото 1

"Тільки що зустрічався тут з одним хлопцем і десь загубив техпаспорт на авто. Раптом хтось знайде, ось мій телефон", - розповідає потерпіла.

Через кілька годин підходить ще один чоловік і питає (саме в цієї жінки-продавця), як пройти в поліцію. На питання "Що сталося?", чоловік сказав що знайшов техпаспорт на автомобіль і йде в поліцію, щоб його віддати.

Жінка згадала про номер телефону, що дав хлопець, подзвонила і скала йому, що техпаспорт знайшовся. Хлопець дуже зрадів, полегшено зітхнув, але повідомив що поїхав на 6 км (МРЕВ, який знаходиться в іншому кінці міста) відновлювати техпаспорт і вже виїжджає до неї. Попросив "знайшовшого" почекати його.

"Знайшовший" хлопець спитав, чи отримає він винагороду у 1 тис. грн., то потерпілий сказав що віддасть і 2,5 тис. грн., хай тільки почекає. Спочатку хлопець погоджується, а потім починає нервувати і каже, що дуже поспішає. Просить жінку віддати йому 1 тис. грн., а той, хто загубив техпаспорт, віддасть їй в обмін на "техпаспорт". Жінка погоджується і дає гроші в обмін на "техпаспорт".

В Одесі шахраї продовжують модернізовувати свої схеми - фото 2

Продавець погодилася через різницю в 1,5 тис. грн., хоча вона стверджує, що по доброті душевній.

А потім все відбувалось за стандартною схемою: спершу на телефон відповідав хлопець, що він вже на під'їзді, а потім вже і відключав його.

Через кілька годин жінка викликала поліцію.

Поліція нагадує, що якщо до вас звернуться з такою пропозицією, постарайтеся непомітно викликати поліцію (відійти нібито в туалет, наприклад) і тягнути час (розповівши про те, що вам зараз син гроші привезе з дому, наприклад), затримавши шахрая на місці до приїзду поліції

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса