В Одесі розпочались зйомки художнього фільму "Пам`ять сонця"

У травні Одеська кіностудія розпочала зйомки пригодницького фільму виробництва Україна-Грузія-Туреччина
 

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на кіностудію.

Кінопроект став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером картини виступив Костянтин Коновалов. Автори сценарію – Євген Тимошенко та Костянтин Коновалов, продюсери фільму – Андрій Осіпов, Юрій Калиновський, Мірза Давітая та Заза Урушадзе. Ролі в фільмі грають українські та турецькі актори.

Події історично-пригодницької стрічки відбуваються в період російсько-турецької війни на території Північного Причорномор'я, кінець ХVIII сторіччя. Османська Порта та Задунайська Січ ведуть боротьбу з Росією за Північне Причорномор’я. Тримається остання фортеця – Хаджибей.

Козаки-задунайці посилають козака Андрія доставити листа турецькому коменданту, але фортецю захоплює ворог. Для того, щоб визволити з полону коменданта і врятувати його дочку Фатіму, в яку закоханий Андрій, потрібно перемогти зрадника, який господарює у фортеці.

Спеціально для зйомок фільму на території Одеської кіностудії було побудовано декілька локацій: турецький дворик і таверна. Зйомки ключових сцен фільму зараз проводяться на території Білгород-Дністровської фортеці.

"За настроєм ця картина чимось схожа на нашу знамениту стрічку Д'Артаньян і три мушкетери. В ній будуть бійки, погоні, використана різна зброя та інший історичний реквізит. Також в зйомках ми використовуємо сучасні технології", - зазначив голова правління Одеської кіностудії Андрій Осіпов.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса