ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі пройде фестиваль "Костюмований парад обнімашек"

29 серпня, біля амфітеатру в Місячному сквері пройде фестиваль "Костюмований парад обнімашек"
Depo.
28 серпня 2015 11:14
ФОТО: depo.ua
В Одесі пройде фестиваль "Костюмований парад обнімашек"
В Одесі пройде фестиваль "Костюмований парад обнімашек"

У суботу, 29 серпня, біля амфітеатру в Лунному сквері пройде фестиваль "Костюмований парад обіймашок", пише Depo.Одеса

Напередодні тут пройшов молодіжний суботник. Організаторами ініціативи стала одеська молодіжна організація "Light" спільно з активістами молодіжного руху "" FOP "і паблік" іліт ODESSA "

"Ця покинута територія, яка знаходиться в самому кінці Місячного скверу. Тут є старий амфітеатр. Ми привели його в порядок, прибрали сміття, підмели, пофарбували. Завтра тут зробимо графіті - маяк, чайки, Дюк і напис "Одеса-мама". Всі це ми робимо під гаслом "Молодь Одеси за здоровий, чисте місто", - розповідає голова молодіжної організації "Light" Іван Меєр.

В Одесі пройде фестиваль "Костюмований парад обнімашек" - фото 1

Було зібрано дуже багато каменів і сміття. Крім того, хлопці привели в порядок зелену зону, організували майданчики для пікніків і місця для глядачів. Сьогодні молоді активісти мають намір продовжити тут роботи і запрошують приєднатися всіх небайдужих одеситів.

Після параду по Дерибасівській всі учасники зберуться біля пам'ятника Дюка і збудують великий символ Одеси - якір. А далі всіх гостей в Лунному сквері чекатиме спеціальна концертна програма з виступом талановитих одеситів: Руслана Бутін, Анни Куц, Владислава Широкова, Степана Попова, Олександри Хріщевой, Василя Мечетного, групи UnfolenNation, SlatMusic та інших. Спеціальний гість фестивалю - Владислав Ульянич - фіналіст Х-Фактора.

Крім того, як додав прес-секретар молодіжної організації "Light" Сергій Жук, для гостей буде працювати мотузковий місто, зони для пікніків, ігри "Твістер" і "Лімбо", смачні частування та багато іншого. Взяти участь у фестивалі зможе кожен охочий. Участь для всіх абсолютно безкоштовне. На сьогоднішній день вже зареєструвалися понад 300 учасників.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.