В Одесі правоохоронці затримали наркокур'єра
Поліцейськими встановлюються особи усіх учасників кримінального ланцюга
- Одеса
-
4 грудня 2015 18:59

Працівники VIII територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України, спільно з інспекторами кримінальної поліції Малиновського відділу поліції в м. Одесі ГУНП в Одеській області, припинено діяльність наркодилерши, яка реалізовувала наркотики через так звані схованки-закладки, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ НП в Одеській області.
За місцем мешкання 38-річної одеситки проведено санкціонований обшук, у ході якого виявлено та вилучено тринадцять фрагментів фольги з речовиною сірого кольору, два медичних шприци з рідиною темного кольору об’ємом близько 1 мл кожний, металеву ложку з нашаруванням речовини білого кольору, пляшку з рідиною темно-коричневого кольору об’ємом близько 800 мл, зі специфічним запахом.
З метою уникнення покарання, господиня помешкання наполягала, що виявлений під час обшуку наркотичний засіб – це метадон, який вона зберігала для власного споживання, без мети збуту.
"Однак у ході обшуку була встановлена причетність жінки до розповсюдження наркотиків. Жінка старанно виконувала свою роль у злочинному ланцюгу, про що свідчать записи у її "прибутково-видаткових" облікових журналах. Крім зошитів із нотатками про реалізацію "товару", вона мала й знаряддя праці - будівельні інструменти, за допомогою яких вона робила схованки, де залишала "закладки" з наркотиками", - розповів начальник Малиновського відділу поліції Сергій Волков.
Вилучені речовини направлені до НДЕКЦ ГУНП України в Одеській області для проведення дослідження. Поліцейськими встановлюються особи усіх учасників кримінального ланцюга. Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, що правоохоронці вилучили в одесита наркотики та три пістолета.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО