В Одесі перші призовники 2019-го відправилися до військових частин

На квітень-червень 2019 року в Одеській області заплановано призвати на строкову службу 1050 осіб

Учора, 23 квітня, на території збірного пункту Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочистості з нагоди відправки призовників до військових частин для проходження строковї служби, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на оперативне командування "Південь".

Майбутніх солдатів прийшли провести рідні, близькі друзі та представники органів влади й місцевого самоврядування.  З напутніми словами звернувся військовий комісар Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Юрій Біляков. У своїй промові він підкреслив, що цей день є важливим у житті кожного призовника, адже служити рідній державі у збройних силах – гідна справа справжніх громадян. 

Зі свого боку учасник бойових дій в зоні проведення АТО/ООС, колишній військовослужбовець 28-ї ОМБР, а нині представник Одеської області в раді ветеранів України при Міністерстві у справах ветеранів України Олександр Голопотелюк побажав юнакам проявити якнайкраще свої фізичні, інтелектуальні та моральні якості і відмінно опанувати військову справу.

Юрій Біляков розповів, що спочатку призовники відправляться на три місяці до навчальних центрів, а після них по військових частинах. Він звернув увагу на те, що солдати строкової служби проводять весь термін служби у військових частинах і не беруть участі в Операції об'єднаних сил. 

Взагалі, за його словами, на квітень-червень 2019 року в Одеській області заплановано призвати на строкову службу - 1050 осіб: з них 447 підуть до лави Збройних сил України, 300 - Національної гвардії, 250 - Держприкордонслужби, 53 - Державної спеціальної транспортної служби. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса