ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі новонароджених тепер реєструватимуть у пологових будинках

В День знань в Одесі стартувала програма по реєстрації новонароджених у пологових будинках
Depo.
1 вересня 2015 17:38
ФОТО: depo.ua
В Одесі новонароджених тепер реєструватимуть у пологових будинках
В Одесі новонароджених тепер реєструватимуть у пологових будинках

Сьогодні, 1 вересня 2015 року, в Одесі вперше було представлено нововведення - державна реєстрація новонародженої дитини в пологовому будинку при виписці. Пілотний проект з реєстрації новонароджених у пологовому будинку стартував у трьох областях - Одеській, Львівській та Хмельницькій. В Одесі базою для реалізації пілотного проекту став міський пологовий будинок №5, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.


Перші три малюка сьогодні вже отримали свідоцтво про народження при виписці з пологового будинку. Співробітник відділу РАЦС Одеського обласного управління юстиції оформляє всі необхідні документи і з використанням відповідного програмного забезпечення вносить дані до державного реєстру безпосередньо на території пологового будинку.

Очікується, що пілотний проект спростить взаємодію молодих батьків з державними структурами і значно заощадить час, необхідний для реєстрації дитини.

"Завдяки цьому важливого і корисного нововведенню, мама отримує свідоцтво про народження відразу при виписці з пологового будинку, і їй не треба додатково їхати в РАГС і чекати в черзі. Так що жінка може цілком присвятити заощаджений час найважливішого - турботі про новонародженого малюка", - зазначив головний лікар пологового будинку №5 Віталій Гордєєв.

В Одесі новонароджених тепер реєструватимуть у пологових будинках - фото 1

Надалі буде розглянуто питання про поширення даної ініціативи на всі міські пологові будинки Одеси.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.