В Одесі на території військової частини передавали вибухонебезпечні предмети

Експерти дійшли висновку, що предмети придатні до використання та з ним можливо виготовити вибуховий пристрій

Приморський районний суд  Одеси розглянув клопотання старшого слідчого СВ УСБУ в Одеській області, про застосування  запобіжного заходу  у вигляді тримання під вартою особи, яку підозрюють у скоєні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, а саме у незаконній  передачі  бойових припасів та вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу суду.

Суд встановив, що знаходячись на території військової частини, підозрюваний передав іншій особі корпус осколкової ручної гранати, запалювальну трубку та механічний запальник. За результатами експертизи з'ясувалося, що ці предмети можуть бути використані для виготовлення вибухового пристрою.

Після затримання у підозрювано також правоохоронці знайшли предмет, зовні схожий на корпус бойової гранати та детонатор для гранати.

Вчинення даного кримінального правопорушення караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

За результатами повного та всебічного судового розгляду слідчий суддя  ухвалив рішення про задоволення клопотання та застосував стосовно вказаної особи запобіжний захід у вигляді  тримання під вартою строком на 60 днів з правом внесення застави 153 680 гривень.

Апеляційна скарга на ухвалу слідчого суді може бути подана протягом п’яти днів з дня її оголошення.

Нагадаємо, в Одесі на автобусній зупинці знайшли вибухівку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса