ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі місцева жителька отримувала пенсію по інвалідності за підробленими документами

Одеситка одиннадцять років отримувала пенсію по інвалідності за підробленними документами
Depo.
8 вересня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua
В Одесі місцева жителька отримувала пенсію по інвалідності за підробленими документами
В Одесі місцева жителька отримувала пенсію по інвалідності за підробленими документами

Жінка надала спеціалістам Пенсійного Фонду України одного з районів міста м. Одеси підроблений документ про встановлення їй ІІ групи інвалідності. Таким чином, жінка із державного бюджету незаконно отримала 74 тисячі гривень, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-слуджбу ГУ МВС України в Одеській області.

В ході слідчих дій встановлено, що в липні 2003 року жінка звернулась до районного управління Пенсійного Фонду України із заявою про оформлення їй пенсії, як інваліду другої групи. У підтвердження жінка надала спеціалістам Фонду завідомо підроблений витяг із акту огляду медико-соціальною експертною комісією про встановлення їй другої групи інвалідності.

На підставі поданого документу районним відділом пенсійного фонду України даній громадянці була призначена пенсія по інвалідності на безстроковий термін. Таку пенсію аферистка отримувала до 2015 року.

У серпні поточного року cлідчим управлінням ГУМВС України в Одеській області жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 (шахрайство) та ч.3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження з обвинувальним актом направлено до Приморського районного суду м. Одеси, де фігурантці буде обрано міру покарання.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.