В Одесі ліжковий фонд для лікування хворих на коронавірус переповнений
За останню добу на COVID-19 захворів 401 одесит, загалом по регіону зареєстровані 745 нових випадків захворювання
- Одеса
-
22 березня 2021 11:32
Про це повідомляє Depo.Одеса.
Зазначимо, через заповненість ліжкового фонду й велику кількість хворих Одещина з 23 березня перейде до червоної карантинної зони. За даними на 22 березня, на лікуванні в міській клінічній інфекційній лікарні перебувають 303 пацієнти з COVID-19, з них 82 особи перебувають у стані середньої тяжкості. У важкому стані перебуває 221 пацієнт, з них чотири особи підключені до апаратів ШВЛ у режимі СІПАП.
За минулу добу в інфекційну лікарню поступили сім осіб з підозрою на COVID-19. За даними на 8:00 22 березня, в опорних лікарнях Одеси вільні 28 ліжок для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.
За минулу добу зареєстровано вісім нових випадків COVID-19 у дітей (чотири хлопчики й чотири дівчинки), всі перебувають на амбулаторному лікуванні.
Нагадаємо, в Одесі розпочався другий етап вакцинації від коронавірусної хвороби.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:15Суд визначив подальшу долю Труханова на найближчі два місяці
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 22:06Продавав "бронь" ухилянтам: На Одещині затримали ексчиновника військової адміністрації (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:11Рятувальники показали наслідки обстрілу Одещини ФОТО
- 08:26Внаслідок атаки дронів у Подільську на Одещині зникло світло і вода, відомо про затримки потягів
- 07:34На Одещині два поїзди будуть прямувати із затримкою
- 22:31Повінь для ексмера Одеси обернулася підозрою у службовій недбалості
- 12:04В Одесі стався озброєний конфлікт між працівниками ТЦК та п'яним поліцейським
- 11:29Рішення про позбавлення громадянства Труханова не є політичним, - Зеленський
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 12:31На Одещині семеро чоловіків на BMW X5 намагалися прорватися через кордон до Молдови, – ДПСУ ФОТО
- 20:34На Одещині чоловік зв'язав і викрав 10-річного хлопчика через конфлікт у школі, — поліція
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 10:18Ворог масовано вдарив по Ізмаїлу: Пошкоджено портову та енергетичну інфраструктуру
- 10:26В Одесі затримали 27-річного автомеханіка, що готував серію терактів на замовлення РФ
- 08:38В Одесі спалахнула пожежа на енергетичному об'єкті (ВІДЕО)
- 11:01Росіяни атакували Одещину дронами та ракетами: постраждали портові об'єкти, порушено газопостачання
Сектор

